Blog > Komentarze do wpisu
Ciemnorud pojechał do domu

Ciemnorud. 24 września 2009. Fot. Magda GrabowskaTak, to najwspanialsza wiadomość. Pan Piotr Krupa przyjechał po niego dziś wieczorem z Podkowy Leśnej. Najpierw przyjechał do nas do redakcji. Czekałyśmy tam razem z Ciemnorudem, a potem pojechaliśmy do "Czterech Łap". Dr Aleksander Korzeniowski jeszcze raz dokładnie zbadał Ciemnoruda, zaaplikował mu kolejną porcję zastrzyków i powiedział Panu Piotrowi co dalej trzeba z kotem robić. To znaczy, że jutro należy z nim jechać do lecznicy. Ciemnorud ma już całkiem pokaźną dokumentację choroby. Cała pojechała razem z nim i jego nowym opiekunem.

Ciemnorud zostanie prawdopodobnie Rogerem. Chyba trochę zaskoczyłam Pana Piotra pytaniem o imię dla kocura. Ale, jak by się nie nazywał, rudzielec na zawsze pozostanie dla nas Ciemnorudem. ;)

Zaraz idę karmić pozostałą trzódkę. Magda zostaje w domu. Ciągle kaszle. Nie powinna wychodzić. Zwłaszcza w chłodny wieczór.

A co do Ciemnoruda to muszę przyznać, że żal było mi się z nim rozstawać. To wspaniały mądry kocur. I piękny, choć na razie za bardzo zabiedzony z powodu choroby. Można policzyć wszystkie paciorki jego kręgosłupa podczas głaskania. Ale boczki nie są już tak wklęśnięte. W piątek wyglądały, jakby sklejały się pod kręgosłupem.

Pan Piotr obiecał nam wysłać MMS-y. Zobaczymy, jak kocur się miewa w jego domu. Myślę, że będzie mu dobrze. Bacznie obserwował Pana Piotra w lecznicy i w samochodzie. Zupełnie tak jak Magdę, zanim zdecydował stołować się na naszym podwórku. Teraz jego klatka stoi na przednim siedzeniu przypięta pasami bezpieczeństwa. Pyszczek Ciemnoruda zwrócony jest w stronę jego opiekuna. Pewnie teraz sobie gadają. :) A niżej zdjęcia z dzisiejszej sesji.

Ciemnorud. 24 września 2009. Fot. Magda Grabowska

Ciemnorud. 24 września 2009. Fot. Magda Grabowska

Ciemnorud. 24 września 2009. Fot. Magda Grabowska

To był ostatni dzień Ciemnoruda w komórce na naszym podwórku. Bardzo się cieszę, że nie będzie już w niej uwięziony. I najważniejsze, że będzie miał dom.

Zdjęcia: Magda Grabowska

czwartek, 24 września 2009, joannagrabowska_net

Polecane wpisy

  • Ujemny test Ciemnoruda

    Dziś Ciemnorud miał pobieraną krew na kolejne, dokładniejsze badania. Zdecydowałyśmy się też zrobić mu test białaczkowy. Z pobraniem krwi były już problemy. Cie

  • Ciemnorud jednak kuwetowy

    Ledwo pożaliłam się na naszego Ciemnoruda, że nie wie do czego służy kuweta i od razu pokazał, że to nieprawda. Zajrzałam do niego z mężem o 3 w nocy. Papierowy

  • Ciemnorud potrzebuje dobrego człowieka

    Człowiek go skrzywdził i człowiek pomaga. Ale to za mało. Nasz Ciemnorud potrzebuje jeszcze człowieka, który podzieli się z nim swoim domem i będzie dobrym opie

Komentarze
2009/09/25 20:18:25
Wspaniałe, najlepsze wiadomości! Żeby się tylko panowie zaprzyjaźnili, trzymam kciuki, ale radość już i tak wielka.
-
cynthia76
2009/09/30 20:24:51
Super!