Blog > Komentarze do wpisu
O intymności i bezwstydzie

Koty lubią zimę - za oknem. Fot. Magda Grabowska

Koty lubią zimę - za oknem. Pupa albo brzuszek Zielonookiej często jest dla Elegantka poduszką.

Elegantek: - No wreszcie nas Mama Magdy dopuściła do głosu. Ciągle czymś innym jest z Magdą zajęta, a to Fidelem jakimś, a to Yetim, coś pisze albo na jakiś SKYPE wchodzi i gadają z Tatą Magdy albo Starszą Siostrą, choć ich tu nie ma. A ten Tata Magdy to nawet do mnie zagadywał skądś tam. Ale to lekceważyłem, bo go nie widać było. Ale Zielonooka się nabrała i tak łebek zadzierała, bo ona bardzo lubi Tatę Magdy, zwłaszcza jak ją głaszcze.

Jeden kot? Dwa koty? A może dwukot? Fot. Magda Grabowska

Jeden kot? Dwa koty? A może dwukot?

Zielonooka: - Bo Tata Magdy ma duże dłonie i wie, jaki dotyk lubię. Magdę też lubię. Tylko do niej i do nikogo innego przychodzę i ocieram się o nią, i na kolana wskakuję.

Nie śpią. Obejmują się łapkami i liżą. Fot. Magda Grabowska

Nie śpią. Obejmują się łapkami i liżą sobie pyszczki.

- A Mama Magdy to jej zazdrości tego. Dlatego ja ją trochę pocieszam i siedzę jej na kolanach. A dziś jak zamruczałem i podstawiałem miejsca na pyszczku i za uszami do głaskania to aż Magdę zawołała, żeby to zobaczyła.

Bezwstydna i piękna Zielonooka uwalona na grzbiecie, z pupą na Elegantku i pokazująca bieliznę. Fot. Magda Grabowska

Bezwstydna, rozluźniona i piękna Zielonooka uwalona na grzbiecie, z pupą na Elegantku i pokazująca bieliznę.

Zielonooka pokazująca bieliznę. Fot. Magda Grabowska- Ja z Mamy Magdy to lubię jej łóżko najbardziej i stopę pod kołdrą. Na to łóżko dobrze się wskakuje. Takie „łup” się robi. Musisz kiedyś spróbować, bo ty zawsze tak wolno na nie wchodzisz. Nie lubię jednak, jak Mama Magdy woła Magdę, żeby nam zdjęcia robiła. Bo nie ma dnia, żeby nas nie podglądała. Nawet wtedy, gdy sobie noski myjemy albo uszy. Codziennie tak się tym zachwyca, jakby pierwszy raz to widziała. A my przecież tak robimy po kilka razy dziennie.

- Ale dziś to Magda cię podejrzała, jak na plecach leżałaś. I powiedziała, że jesteś piękna i bezwstydna. Bo się pupą o mnie oparłaś i swoje majtki i stanik pokazałaś.

- Tak i zawołała Mamę Magdy a ta od razu swoje: „Leć po aparat, trzeba jej zdjęcie zrobić.” No i Magda poleciała i to zdjęcie zrobiła. I chcą je ludziom pokazać, że niby tak ładnie na nim wyglądamy...

Zdjęcia: Magda Grabowska

wtorek, 02 lutego 2010, joannagrabowska_net

Polecane wpisy

Komentarze
2010/02/02 05:35:57
Zdecydowanie dwukot ;-) Cudnie wyglądają :-)
-
abigail090
2010/02/02 09:57:48
Piękne są :)
-
2010/02/02 10:44:26
Ale im dobrze!
-
2010/02/05 16:43:42
TOTALNE PIĘKNOTY!!!! U mnie w domu dwukot wygląda czarno- rudo i też jest odjechany na maksa. Pozdrowienia z Sosnowca od Filusia i Czarnej Kici Łobuzicy, która wskakuje wszędzie gdzie może (byle wyżej od Filoslawa) ale z zejściem ma już trudności i potrafi w nocy swoim miaukaniem w niebogłosy postawić na nogi cały dom :)).