Blog > Komentarze do wpisu
Zapomnieli o moich urodzinach

Henio. Fot. Joanna GrabowskaTo ja, Henio. I to o moich urodzinach zapomniały Mama Magdy i Magda. Przypomniało im się, kiedy dostały maila od Ludzi mojej siostry - Harpii. Ci Ludzie to Pani Magda i Pan Łukasz. Przysłali zdjęcia Harpii z chrupkowym tortem urodzinowym i świeczką. Wiecie, że Harpia tę świeczkę zdmuchnęła? No trochę jej w tym pomogli Pani Magda i Pan Łukasz, ale, zdmuchnęła... A ja nie miałem co zdmuchiwać. Mama Magdy mnie tylko wyściskała, jak wróciła z pracy. Bo oczywiście miała dyżur i do domu wróciła dopiero późnym wieczorem.

Nieoczekiwanie pozwoliła mi dziś przemówić. Może ma wyrzuty sumienia, a może uznała, że jestem wystarczająco dorosły? W końcu mam już rok. I przyjaciół - Elka i Furię. Z Elkiem galopuję często po mieszkaniu, Furię baaardzo lubię. Mama Magdy śmieje się, że wpatruję się w nią maślanymi oczami, tzn. w Furię. Nie wiem, co to według niej znaczy, ale jeśli lubienie, to się nie myli. Furia czasami da mi po nosie, albo pogoni, jak nie ma humoru, ale na przykład wczoraj powąchała mi ogonek, a dziś – nos.

Ludzie Harpijki przysłali jej zdjęcia. Ładna ta moja siostra i zdrowa. Tak napisała Pani Magda. Zresztą, co ja będę gadać, zobaczcie sami:

Harpia. Fot. M. i Ł. Pieczonko

Harpia. Fot. M. i Ł. Pieczonko

Harpia. Fot. M. i Ł. Pieczonko

A tu jestem ja :)

Henryk. Fot. Magda Grabowska

 

Zdjęcia: Łukasz Pieczonko i Magda Grabowska

niedziela, 17 kwietnia 2011, joannagrabowska_net

Polecane wpisy

Komentarze
2011/04/17 08:01:49
Sto lat Heniu :-) Chciałam zauważyć, że Harpia rzeczywiście jest ładna, ale Ty jesteś bardzo przystojnym kocurkiem ;-) Pozdroofka ode mnie i miauuuuuu od Kaprysa :-)
-
ewung
2011/04/17 10:36:07
Wszystkiego najlepszego Heniu :-) Zgadzam się - niezwykle jesteś przystojny i uroczy :-)
-
jagus161
2011/04/17 17:38:49
Dla Ciebie Henryczku i dla Harpii wszystkiego co najlepsze ale szczególnie dla Ciebie kochającego domku. Tego Ci życzymy. :))
Ps
Wyrosłeś na słodkiego i cudnego kocurka i pewnie już zapomniałeś jak się wycierpiałeś na początku swojego życia :)